Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: A1M2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Pojemnik 20 'pojemnik lub 40'
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 3000 sztuk rocznie
Kolor nadwozia: |
można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Silnik: |
Silnik ADC |
Kontroler: |
Sterownik Curties 48V 275A |
Marka: |
EXCAR |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Kolor nadwozia: |
można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Silnik: |
Silnik ADC |
Kontroler: |
Sterownik Curties 48V 275A |
Marka: |
EXCAR |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Biały 2-miejscowy elektryczny samochód karetka 48V Trojan Battery Ambulance Car dla szpitala
Podstawowa specyfikacja
Wózek golfowystał się jednym z naszych głównych produktów w ostatnich latach.
| Pozycja | Opis | |
| System | System DC | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5201, 275A, importowany bezpośrednio z USA | Kontroler Curtis 1234E-5221, 275A, importowany bezpośrednio z USA |
| Silnik |
Marka ADC, oddzielnie wzbudzany Silnik DC 48V 3,7 kW |
Marka ADC, oddzielnie wzbudzany Silnik AC 48V 5 kW |
| Bateria | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Przekładnia |
Włoska oś GRAZIANO ze stosunkiem przełożenia 1:12 |
Włoska oś GRAZIANO ze stosunkiem przełożenia 1:16 |
| Ładowarka |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Wydajność
| Pozycja | Opis | |
| System | System DC | System AC |
| Pojemność pasażerska | 2 | 2 |
| Zdolność podjazdu (pełne obciążenie) | 30% | 35% |
| Maks. prędkość jazdy do przodu | 23 km/h | 45 km/h |
| Zasięg | 70-90 km | 80-90 km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maks. waga ładunku | 360 kg | 360 kg |
| Min. promień skrętu | 2,9 m | 2,9 m |
| Maks. droga hamowania przy prędkości 20 km/h | ≤4 m | ≤4 m |
Wymiary
| Pozycja | Opis |
| Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.) | 3400x1200x1800 mm |
| Prześwit | 114 mm |
| Rozstaw osi | 1670 mm |
| Rozstaw kół przednich (mm) | 860 mm |
| Rozstaw kół tylnych (mm) | 970 mm |
Nadwozie i rama
| Pozycja | Opis |
| Rama i podwozie | Belka ze stopu aluminium, gięta |
| Nadwozie | Przednia i tylna osłona nadwozia z tworzywa sztucznego PP, formowana wtryskowo |
| Dach | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| Przednia szyba | Szkło organiczne (PMMA), jednoczęściowe lub dwuczęściowe |
| Wsporniki dachu | Impregnowana czarną powłoką stalowa rura we wsporniku z tworzywa sztucznego |
| Poduszka | Gąbka regenerowana ze sztuczną skórą i plastikową osłoną dolną |
| Oparcie | Gąbka regenerowana ze sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podłokietnik | Plastik |
| Dywanik podłogowy | Antypoślizgowa guma |
| Tylny kosz | Plastik |
| Uchwyt na torbę golfową | Plastikowy wspornik z nylonowym paskiem |
| Deska rozdzielcza | Czarny materiał plastikowy, wskaźnik naładowania baterii, kluczyk zapłonu na nim |
| Uchwyty na napoje | 4 uchwyty na kubki, po 2 z każdej strony |
| Listwy boczne | Plastik, czarny |
| Uchwyt na kartę wyników | Na kierownicy |
Akcesoria opcjonalne
Aby zwiększyć wartość sprzedaży naszych wózków golfowych, oferujemy również wiele akcesoriów opcjonalnych.
| Pozycja | Opis opcji | Pozycja | Opis opcji |
| 1 | Klucz elektroniczny | 11 | Pasy bezpieczeństwa 2-punktowe |
| 2 | Zawiasowa przednia szyba | 12 | System uzupełniania wody w akumulatorze |
| 3 | Laminowana przednia szyba z wycieraczką | 13 | Miernik cyfrowy |
| 4 | Osłona szczotki stalowej | 14 | Hamulec elektromagnetyczny |
| 5 | Przedni kosz stalowy | 15 | Hamulce tarczowe na cztery koła |
| 6 | Wewnętrzne lusterko wsteczne | 16 | Opona Carlisle 205/50-10 z felgą 10-calową |
| 7 | Boczne lusterko wsteczne | 17 | Lodówka turystyczna |
| 8 | Zabudowa | 18 | Pojemnik na piasek |
| 9 | Osłona przeciwsłoneczna | 19 | Grabie do piasku |
| 10 | Pokrowiec na torbę golfową | 20 | Myjka do piłek |
Pakowanie i wysyłka
Wózki golfowe Excar będą pakowane w skrzynie stalowe
| Model | Wymiary (mm) | kontener 20" | kontener 40" | |||
| A1M2 | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby |
| 3400*1200*1800 | 3400*1200*1200 | 2 sztuki | 4 sztuki | 6 sztuk | 12 sztuk | |
![]()
![]()
![]()
![]()
Serwis
1. Na wszystkie Państwa zapytania dotyczące nas lub naszych produktów odpowiemy szczegółowo w ciągu 24 godzin.
2. Oferujemy usługi OEM. Możemy wydrukować Państwa własne logo na produkcie, dostosować kolor nadwozia elektrycznego wózka golfowego i inne rzeczy.
3. Nasz dyrektor, który opracował wózek golfowy, jest doktorem inżynierii i ma ponad 10 lat doświadczenia z wózkami, więc w przypadku jakichkolwiek problemów z wózkami można się z nim skontaktować. Mówi płynnie po angielsku, aby rozwiązać wszelkie Państwa problemy.
4. Projektujemy w pełni wodoodporny akcelerator, globalny specjalny system LED, a tylko nasze Excar używają włoskiej osi Graziano 16:1, więc jakość może być gwarantowana.