Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: A1M2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Pojemnik 20 'pojemnik lub 40'
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 3000 sztuk rocznie
Kolor nadwozia: |
Biały lub można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Kontroler: |
Sterownik Curtisa 48V 275A |
Silnik: |
ADC 48 V 3,7 kW |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Marka: |
EXCAR |
Zakres: |
80-100 km |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
Kolor nadwozia: |
Biały lub można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Kontroler: |
Sterownik Curtisa 48V 275A |
Silnik: |
ADC 48 V 3,7 kW |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Marka: |
EXCAR |
Zakres: |
80-100 km |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
EXCAR Produkcja 2 miejsc Elektryczna karetka 3.7KW 48V Trojańska karetka dla szpitala
Podstawowa specyfikacja
| Pozycja | Opis | |
| System | System prądu stałego | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5201, 275A, bezpośrednio przywieziony z USA | Kontroler Curtis 1234E-5221, 275A, bezpośrednio przywieziony z USA |
| Silnik | Marka ADC Oddzielnie podekscytowana | Marka ADC Oddzielnie podekscytowana |
| Akumulator | Bateria trojańska, T875,8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria trojańska, T875,8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Środek przejściowy | Włoska oś GRAZIANO | Włoska oś GRAZIANO |
| Ładowarka | Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości | Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości |
Wydajność
| Pozycja | Opis | |
| system | System prądu stałego | System AC |
| Pojemność pasażerska | 2 | 2 |
| Pojemność wspinaczkowa ((pełne obciążenie) | 30% | 35% |
| Maksymalna prędkość do przodu | 23 km/h | 45 km/h |
| Kilometry wytrzymałości | 70-90 km | 80-90 km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maksymalna masa ładowania | 360 kg | 360 kg |
| Min. promienie obrotu | 20,9 m | 20,9 m |
| Maksymalny ruch po hamowaniu z prędkością 20 km/h | ≤ 4 m | ≤ 4 m |
Wymiary
| Pozycja | Opis |
| Całkowite wymiary (L x W x H) | 3400x1200x1800 mm |
| Odległość od gruntu | 114 mm |
| Rozstaw kołowy | 1670 mm |
| Przebieg przedniego koła (mm) | 860 mm |
| Przebieg tylnego koła (mm) | 970 mm |
Korpus i ramy
| Pozycja | Opis |
| Ramy i podwozie | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 kg |
| Ciało | Wstrzykiwacz, pokrywa przednia i tylna ciała z tworzyw sztucznych PP |
| Dach | Pozostałe materiały sztuczne |
| Szkło przednie | Szkło organiczne (PMMA), jedno- lub dwustronne |
| Podkłady dachowe | Wstawianie czarnej powłoki rurki stalowej w plastikowym podłożu |
| Poduszka | Gąbka odrodzona z sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podkład pleców | Gąbka odrodzona z sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podłokietnik | Plastikowe |
| Matka podłogowa | Kauczuk przeciwpoślizgowy |
| Tył koszyka | Plastikowe |
| Podkładki do torebki golfowej | Podstawa z tworzyw sztucznych z taśmą z nylonu |
| Tablica kontrolna | Czarny plastikowy materiał, wskaźnik mocy baterii, klucz zapłonu na nim |
| Zestawy do napojów | 4 sztuk uchwytów do kubków, 2 sztuk na każdą stronę |
| Obudowa boczna | Plastikowe, czarne |
| Posiadacz karty wyników | Na kierownicy. |
Akcesoria opcjonalne
Aby zwiększyć wartość sprzedaży naszego wózka golfowego, dostarczamy również wiele opcjonalnych akcesoriów.
| Pozycja | Opis opcji | Pozycja | Opis opcji |
| 1 | E-klucz | 11 | Pasy bezpieczeństwa dwupunktowe |
| 2 | Szkło przednie z zawiasami | 12 | System uzupełniania wody z akumulatora |
| 3 | Szkło przednie laminowane z wycieraczką | 13 | Liczbnik cyfrowy |
| 4 | Stalowy ochronnik szczotki | 14 | hamulce EM |
| 5 | Przedni stalowy koszyk | 15 | Koło czterookołowe |
| 6 | Wewnętrzne lusterko wsteczne | 16 | Opona Carlisle 205/50-10 z 10-calowym kołem |
| 7 | Stronne lusterko tylnego widzenia | 17 | Skrzynka z lodem |
| 8 | Obudowa | 18 | Butelka z piaskiem |
| 9 | Powierzchnia słoneczna | 19 | Grzebień piaskowy |
| 10 | Pokrycie torebki golfowej | 20 | Sprzątacz do piłek |
Obraz produktu:
![]()
![]()
![]()