Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: A1M2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Pojemnik 20 'pojemnik lub 40'
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 3000 sztuk rocznie
Kolor nadwozia: |
Biały lub można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Kontroler: |
Sterownik Curtisa 48V 275A |
Silnik: |
ADC 48 V 3,7 kW |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Marka: |
EXCAR |
Wymiar: |
2700*1200*1900 mm |
Kolor nadwozia: |
Biały lub można dostosować |
Kolor dachu: |
Biały, czarny i biały |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny i biały |
Kontroler: |
Sterownik Curtisa 48V 275A |
Silnik: |
ADC 48 V 3,7 kW |
Transax: |
Oś graziano we Włoszech |
Marka: |
EXCAR |
Wymiar: |
2700*1200*1900 mm |
Zatwierdzona przez CE 2-osobowa elektryczna karetka pogotowia 3,7KW Silnik 48V Trojan Karetka pogotowia dla szpitala
Podstawowa specyfikacja
| Pozycja | Opis | |
| System | System DC | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5201, 275A, importowany bezpośrednio z USA | Kontroler Curtis 1234E-5221, 275A, importowany bezpośrednio z USA |
| Silnik |
ADC Marka silnik z wzbudzeniem niezależnym |
ADC Marka silnik z wzbudzeniem niezależnym |
| Bateria | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Przekładnia |
Włoska oś GRAZIANO |
Włoska oś GRAZIANO |
| Ładowarka |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości |
Wydajność
| Pozycja | Opis | |
| System | System DC | System AC |
| Pojemność pasażerska | 2 | 2 |
| Zdolność pokonywania wzniesień (pełne obciążenie) | 30% | 35% |
| Maks. prędkość jazdy do przodu | 23km/h | 45km/h |
| Zasięg | 70-90km | 80-90km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maks. waga ładunku | 360kg | 360kg |
| Min. promień skrętu | 2,9m | 2,9m |
| Maks. droga hamowania przy prędkości 20km/h | ≤4m | ≤4m |
1) na podstawie warunków testowych: prędkość 20 km/h, płaska i prosta droga betonowa, prędkość wiatru poniżej 5 m/s, temperatura 25 stopni Celsjusza;
2) Zasięg będzie się różnić w zależności od temperatury, nachylenia, ładunku i stylu jazdy.
Wymiary
| Pozycja | Opis |
| Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.) | 3400x1200x1800mm |
| Prześwit | 114mm |
| Rozstaw osi | 1670mm |
| Rozstaw kół przednich (mm) | 860mm |
| Rozstaw kół tylnych (mm) | 970mm |
Nadwozie i rama
| Pozycja | Opis |
| Rama i podwozie | Belka ze stopu aluminium, gięta |
| Nadwozie | Przednia i tylna osłona nadwozia z tworzywa sztucznego PP, formowana wtryskowo |
| Dach | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| Przednia szyba | Szkło organiczne (PMMA), jednoczęściowe lub dwuczęściowe |
| Wsporniki dachu | Wbudowana czarna stalowa rura we wsporniku z tworzywa sztucznego |
| Poduszka | Gąbka regenerowana ze sztuczną skórą i plastikową osłoną dolną |
| Oparcie | Gąbka regenerowana ze sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podłokietnik | Plastik |
| Dywanik podłogowy | Guma antypoślizgowa |
| Tylny kosz | Plastik |
| Uchwyt na torbę golfową | Plastikowy wspornik z nylonowym paskiem |
| Deska rozdzielcza | Czarny materiał plastikowy, wskaźnik naładowania baterii, kluczyk zapłonu na nim |
| Uchwyty na napoje | 4 uchwyty na kubki, po 2 z każdej strony |
| Listwy boczne | Plastik, czarny |
| Uchwyt na kartę wyników | Na kierownicy |
Akcesoria opcjonalne
Aby zwiększyć wartość sprzedaży naszych wózków golfowych, oferujemy również wiele akcesoriów opcjonalnych.
| Pozycja | Opis opcji | Pozycja | Opis opcji |
| 1 | Klucz elektroniczny | 11 | Pas bezpieczeństwa 2-punktowy |
| 2 | Składana przednia szyba | 12 | System uzupełniania wody w akumulatorze |
| 3 | Laminowana przednia szyba z wycieraczką | 13 | Miernik cyfrowy |
| 4 | Osłona stalowa | 14 | Hamulec elektromagnetyczny |
| 5 | Przedni stalowy kosz | 15 | Hamulce tarczowe na cztery koła |
| 6 | Wewnętrzne lusterko wsteczne | 16 | Opona Carlisle 205/50-10 z felgą 10-calową |
| 7 | Boczne lusterko wsteczne | 17 | Lodówka turystyczna |
| 8 | Zabudowa | 18 | Pojemnik na piasek |
| 9 | Osłona przeciwsłoneczna | 19 | Grabki do piasku |
| 10 | Pokrowiec na torbę golfową | 20 | Myjka do piłek |
Zdjęcie produktu:
![]()
![]()
![]()
Gwarancja
Wszystkie wózki golfowe Excar sprzedawane przez nas są objęte gwarancją jakości.
Udzielamy 1-rocznej gwarancji na nasze pojazdy elektryczne od daty wysyłki.