Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EXCAR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: D-G14
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Kontener 20 ', 40'
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Możliwość Supply: 300szt miesięcznie
Kolor dachu: |
Niebieski, biały lub beżowy |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny lub beżowy |
Gwarancja: |
1 rok |
Kontroler: |
Amerykański kontroler kurtyn 350A |
Marka: |
EXCAR |
Podwozie: |
materiał aluminiowy |
Zdolność wspinaczkowa: |
25% |
Silnik: |
KDS 72V 7,5KM |
Kolor nadwozia: |
Zielony czarny |
Zakres: |
60-80KM |
Kolor dachu: |
Niebieski, biały lub beżowy |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny lub beżowy |
Gwarancja: |
1 rok |
Kontroler: |
Amerykański kontroler kurtyn 350A |
Marka: |
EXCAR |
Podwozie: |
materiał aluminiowy |
Zdolność wspinaczkowa: |
25% |
Silnik: |
KDS 72V 7,5KM |
Kolor nadwozia: |
Zielony czarny |
Zakres: |
60-80KM |
72V Zielony Czarny 14-osobowy elektryczny autobus turystyczny autobus elektryczny samochód chiński autobus elektryczny
Układ kierowniczy i zawieszenie
| Pozycja | Opis |
| System kierowania | Samoregulujący się układ kierowniczy z oponami, z funkcją automatycznej kompensacji |
| System hamulcowy | mechaniczne hamulce tylnego koła |
| Akcelerator | Typ Holzera, zmiana prędkości bezkrokowa |
| Przednie zawieszenie | Niezależne zawieszenie sprężynowe Mcpherson |
| Poziom zawieszenia | O mocy wyjściowej nieprzekraczającej 50 W |
| Model jazdy | Zwolnienie tylnej osi w dwóch fazach, napęd silnika bezpośredni |
| Koło i opona | Koło aluminiowe & USA Carlisle 18*8.5-8 6 warstw |
Szczegóły części wymienione poniżej:
| ※ Zaawansowana technologia hamulców tarczowych | |||
| ※ Światło specjalne | |||
| ※ Włochy Graziano Transaxle | |||
| ※ Kontroler Curtis 48V 275A | |||
| ※ Specjalnie zaprojektowana tablica z baterią | |||
| ※ Lustro wsteczne i lusterka boczne kierowcy/pasażera | |||
| ※ Samochodowa szyba bezpieczeństwa ze szkła | |||
| ※ Głębokie posiadacze kubków | |||
| ※ USA Importowany Unikalny E-KEY | |||
| ※ Elektromagnetyczne hamulce sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza | |||
| ※ 100% wodoszczelny akcelerator |
Kluczowe składniki
| Pozycja | Opis | |
| System | System prądu stałego | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5301, 350A, bezpośrednio przywieziony z USA | Kontroler Curtis 1234E-5321, 350A, bezpośrednio przywieziony z USA |
| Silnik |
Marka ADC Oddzielnie podekscytowana Silnik prądu stałego 48V 3,7kw |
Marka ADC Oddzielnie podekscytowana Silnik AC 48V 5kw |
| Akumulator | Bateria trojańska, T875,6V*12 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria trojańska, T875,6V*12 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Środek przejściowy |
Włoska oś GRAZIANO z racją przekładni 1:12 |
Włoska oś GRAZIANO z racją przekładni 1:16 |
| Ładowarka |
Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Wydajność
| Pozycja | Opis | |
| system | System prądu stałego | System AC |
| Pojemność pasażerska | 14 | 14 |
| Pojemność wspinaczkowa ((pełne obciążenie) | 20% | 25% |
| Maksymalna prędkość do przodu | 23 km/h | 45 km/h |
| Kilometry wytrzymałości | 50-70 km | 60-80 km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maksymalna masa ładowania | 510 kg | 510 kg |
| Min. promienie obrotu | 5.1m | 5.1m |
| Maksymalny ruch po hamowaniu z prędkością 20 km/h | ≤ 4 m | ≤ 4 m |
Wymiary
| Pozycja | Opis |
| Całkowite wymiary (L x W x H) | 5300x1500x2000 mm |
| Odległość od gruntu | 150 mm |
| Rozstaw kołowy | 2850 mm |
| Przebieg przedniego koła (mm) | 1210 mm |
| Przebieg tylnego koła (mm) | 1200 mm |
Opcje kolorystyczne
| Kolor ciała | Biały | Szary | Niebo niebieskie |
| Ciemno niebieski | Czerwony | Wino czerwone | |
| Zielona | Ciemnozielona | Żółty | |
| Kolorowy | Szampana | Czarne | |
| To są popularne kolory, ale dostępny jest kolor dostosowany, wystarczy podać odpowiedni kolor Panton No. | |||
| Kolor siedzenia i dachu | Czarne | Beżowa | Biały |
Obraz produktu
![]()
![]()
![]()
![]()