Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EXCAR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: D-G14
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: 20 'pojemnik, contianer 40'
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Możliwość Supply: 300szt miesięcznie
Kolor dachu: |
Niebieski, biały lub beżowy |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny lub beżowy |
Gwarancja: |
1 rok |
Kontroler: |
Amerykański kontroler kurtyn 350A |
Marka: |
EXCAR |
Podwozie: |
materiał aluminiowy |
Zdolność wspinaczkowa: |
25% |
Silnik: |
KDS 72V 7,5KM |
Zakres: |
60-80KM |
Kolor dachu: |
Niebieski, biały lub beżowy |
Kolor siedzenia: |
Biały, czarny lub beżowy |
Gwarancja: |
1 rok |
Kontroler: |
Amerykański kontroler kurtyn 350A |
Marka: |
EXCAR |
Podwozie: |
materiał aluminiowy |
Zdolność wspinaczkowa: |
25% |
Silnik: |
KDS 72V 7,5KM |
Zakres: |
60-80KM |
EXCAR Aluminium 14-osobowy elektryczny autobus zwiedzalny autobus wycieczkowy nowy elektryczny autobus wahadłowy
Wymiary
| Pozycja | Opis |
| Całkowite wymiary (L x W x H) | 5300x1500x2000 mm |
| Odległość od gruntu | 150 mm |
| Rozstaw kołowy | 2850 mm |
| Przebieg przedniego koła (mm) | 1210 mm |
| Przebieg tylnego koła (mm) | 1200 mm |
| Silnik | DC72V/5kw, DC |
| Kontroler | 72V500A ((Curtis 1205) |
| Ładowarka | 72V25A w pełni automatyczne ładowarka wysokiej częstotliwości |
| Maksymalna prędkość. | 28-35km/h |
| Maksymalny zasięg jazdy | 80-100 km |
| Zdolność wspinaczki | 25% |
| Zakres hamowania | 6.5 |
| Minimalny promień obrotu | 60,5 m |
| Waga brutto | 1250 kg |
| Pojemność nośna | 1000 kg |
| Układ kierowniczy | Rakietki i piniony |
| hamulce | Cztery koła hydrauliczne układ hamulcowy i niezależny hamulc parkingowy |
| Części standardowe | Światła przednie i tylne, lusterka wsteczne Prędkościomierz, wycieracz. |
Akcesoria opcjonalne
Aby zwiększyć wartość sprzedaży naszego wózka golfowego, dostarczamy również wiele opcjonalnych akcesoriów.
| Pozycja | Opis opcji | Pozycja | Opis opcji |
| 1 | E-klucz | 11 | Pasy bezpieczeństwa dwupunktowe |
| 2 | Szkło przednie z zawiasami | 12 | System uzupełniania wody z akumulatora |
| 3 | Szkło przednie laminowane z wycieraczką | 13 | Liczbnik cyfrowy |
| 4 | Stalowy ochronnik szczotki | 14 | hamulce EM |
| 5 | Przedni stalowy koszyk | 15 | Koło czterookołowe |
| 6 | Wewnętrzne lusterko wsteczne | 16 | Carlisle 205/50-10 opona z 10-calowym kołem |
| 7 | Stronne lusterko tylnego widzenia | 17 | Skrzynka z lodem |
| 8 | Obudowa | 18 | Butelka z piaskiem |
| 9 | Powierzchnia słoneczna | 19 | Grzebień piaskowy |
| 10 | Pokrycie torebki golfowej | 20 | Sprzątacz do piłek |
Opcje kolorystyczne
| Kolor ciała | Biały | Szary | Niebo niebieskie |
| Ciemno niebieski | Czerwony | Wino czerwone | |
| Zielona | Ciemnozielona | Żółty | |
| Kolorowy | Szampana | Czarne | |
| To są popularne kolory, ale dostępny jest kolor dostosowany, wystarczy podać odpowiedni kolor Panton No. | |||
| Kolor siedzenia i dachu | Czarne | Beżowa | Biały |
Opakowanie i wysyłka
Excar Golf Car będzie pakowany w stalowe skrzynki
| Model | Wymiar ((mm) | 20 ̊ pojemnik | 40 ̊ pojemnik | |||
| A1H2/CC | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby |
| 3400*1200*1900 | 3400*1200*1200 | 2 jednostki | 4 jednostki | 6 jednostek | 12 jednostek | |
Obraz produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Częste pytania
6- Jaki jest termin płatności?
T / T 30% depozyt i saldo zapłacone przed wysyłką