Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EXCAR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: M1S4 + 2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Wysyłka LCL Opakowanie: opakowanie przesuwne dachu, rama stalowa, okładka na papier.
Czas dostawy: 7 dni po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: D / A, D / P, Western Union, , L / C, T / T
Możliwość Supply: 200 jednostek miesięcznie
Struktura: |
Stal |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Maksymalna prędkość: |
25 km/h lub 45 km/h |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Czas ładowania: |
8-10 godzin |
przednia szyba: |
Materiał PC |
Struktura: |
Stal |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Maksymalna prędkość: |
25 km/h lub 45 km/h |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Czas ładowania: |
8-10 godzin |
przednia szyba: |
Materiał PC |
4 kółkowy sterownik 350A Typ paliwa elektrycznegoWłoski transaksel 48 napięcia elektryczny samochód golfowy z certyfikatem CE
Podstawowa specyfikacja
| Pozycja | Opis |
| Marka | Excar |
| Model | M1S4+2 |
| Całkowite wymiary (L x W x H) | 3500x1200x1800 mm |
| Odległość od gruntu | 150 mm |
| Rozstaw kołowy | 2490 mm |
| Przebieg przedniego koła (mm) | 860 mm |
| Przebieg tylnego koła (mm) | 970 mm |
Kluczowe składniki
| System | System prądu stałego | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5301, 350A, bezpośrednio przywieziony z USA | Kontroler Curtis 1234E-5321, 350A, bezpośrednio przywieziony z USA |
| Silnik |
Marka ADC Oddzielnie podekscytowana Silnik prądu stałego 48V 3,7kw |
Marka ADC Oddzielnie podekscytowana Silnik AC 48V 3kw |
| Akumulator | Bateria trojańska, T875,8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria trojańska, T875,8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Środek przejściowy |
Włoska oś GRAZIANO z racją przekładni 1:12 |
Włoska oś GRAZIANO z racją przekładni 1:16 |
| Ładowarka |
Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Pojazdny ładowarka o wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Wydajność
| system | System prądu stałego | System AC |
| Pojemność pasażerska | 6 | 6 |
| Pojemność wspinaczkowa ((pełne obciążenie) | 20% | 25% |
| Maksymalna prędkość do przodu | 23 km/h | 45 km/h |
| Kilometry wytrzymałości | 60-80 km | 80-100 km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maksymalna masa ładowania | 300 kg | 300 kg |
| Min. promień obrotu | 30,9 m | 30,9 m |
| Maksymalny ruch po hamowaniu z prędkością 20 km/h | ≤ 4 m | ≤ 4 m |
System elektryczny
| Pozycja | Opis |
| Światła |
48V, światło świetlne LED (włączające światło skręcające i światło pozycyjne), tylne światła LED (w tym światła hamulcowe i światło skrętowe), |
| Górnik | Elektryczny klakson, 48 V |
| Odwrotny sygnał | Elektryczny, 48 V |
| Przełącznik kombinacji | Kontroluj światła i klakson. |
| Cyfrowy licznik (nieobowiązkowy) |
W tym wskaźnik kilometru, wskaźnik prędkości, wskaźnik przeciążenia, wskaźnik hamulca postojowego, zegar |
Korpus i ramy
| Pozycja | Opis |
| Ramy i podwozie | Ramy ze stopu stalowego |
| Ciało | Wstrzykiwacz, pokrywa przednia i tylna ciała z tworzyw sztucznych PP |
| Dach | Pozostałe materiały sztuczne |
| Szkło przednie | Szkło organiczne (PMMA), w jednym lub dwóch kawałkach |
| Podkłady dachowe | Wstawianie czarnej powłoki rurki stalowej w plastikowym podłożu |
| Poduszka | Gąbka odrodzona z sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podkład pleców | Gąbka odrodzona z sztuczną skórą i plastikową osłoną |
| Podłokietnik | Plastikowe |
| Matka podłogowa | Kauczuk przeciwpoślizgowy |
| Tył koszyka | Plastikowe |
| Podkładki do torebki golfowej | Podstawa z tworzyw sztucznych z taśmą z nylonu |
| Tablica kontrolna | Czarny plastikowy materiał, wskaźnik mocy baterii, klucz zapłonu na nim |
| Zestawy do napojów | 4 sztuk uchwytów do kubków, 2 sztuk na każdą stronę |
| Obudowa boczna | Plastikowe, czarne |
| Posiadacz karty wyników | Na kierownicy. |
Wybór koloru
| Kolor ciała | Biały | Szary | Niebo niebieskie |
| Ciemno niebieski | Czerwony | Wino czerwone | |
| Zielona | Ciemnozielona | Żółty | |
| Kolorowy | Szampana | Czarne | |
| To są popularne kolory, ale dostępny jest kolor dostosowany, wystarczy podać odpowiedni kolor Panton No. | |||
| Kolor siedzenia i dachu | Czarne | Beżowa | Biały |
Opakowanie i wysyłka
| Model | Wymiar ((mm) | 20 ̊ pojemnik | 40 ̊ pojemnik | |||
| M14+2 | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby |
| 3500*1200*1800 | 3500*1200*1450 | 2 jednostki | 4 jednostki | 6 jednostek | 12 jednostek | |
![]()
![]()
![]()
![]()