Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EXCAR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: M1S2 + 2FF
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Wysyłka LCL Opakowanie: opakowanie przesuwne dachu, rama stalowa, okładka na papier.
Czas dostawy: 7 dni po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, L / C, T / T
Możliwość Supply: 200 jednostek miesięcznie
Struktura: |
Aluminium |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Układ kierowniczy: |
Samonastawna zębatka i zębatka |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Tylne zawieszenie: |
Wstrzykiwacz hydrauliczny sprężynowy |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Rumak: |
48 V 17ah Woard Ładgel |
woltaż: |
48 V |
Maksymalna prędkość: |
25 km/h lub 45 km/h |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Wytrzymałość: |
70-100km |
Struktura: |
Aluminium |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Układ kierowniczy: |
Samonastawna zębatka i zębatka |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Tylne zawieszenie: |
Wstrzykiwacz hydrauliczny sprężynowy |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Rumak: |
48 V 17ah Woard Ładgel |
woltaż: |
48 V |
Maksymalna prędkość: |
25 km/h lub 45 km/h |
Zdolność wspinaczkowa: |
20% lub 25% |
Wytrzymałość: |
70-100km |
Elektryczny wózek golfowy EXCAR z napędem elektrycznym, żółty, 3-4 osobowy, 48V, akumulator Trojan 350AH
Podstawowa specyfikacja
| Pozycja | Opis |
| Marka | Excar |
| Model | M1S2+2FF |
| Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.) | 3200x1200x1800mm |
| Prześwit | 150mm |
| Rozstaw osi | 1670mm |
| Rozstaw kół przednich (mm) | 860mm |
| Rozstaw kół tylnych (mm) | 970mm |
Kluczowe komponenty
| System | System DC | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5201, 275A, importowany bezpośrednio z USA | Kontroler Curtis 1234E-5221, 275A, importowany bezpośrednio z USA |
| Silnik |
Marka ADC, silnik wzbudzany oddzielnie Silnik DC 48V 3,7kW |
Marka ADC, silnik wzbudzany oddzielnie Silnik AC 48V 3kW |
| Akumulator | Akumulator Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowany bezpośrednio z USA | Akumulator Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowany bezpośrednio z USA |
| Przekładnia |
Włoska oś GRAZIANO ze współczynnikiem przełożenia 1:12 |
Włoska oś GRAZIANO ze współczynnikiem przełożenia 1:16 |
| Ładowarka |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Pokładowa ładowarka wysokiej częstotliwości Regulator 48V/17A |
Wydajność
| System | System DC | System AC |
| Liczba pasażerów | 4 | 4 |
| Zdolność pokonywania wzniesień (przy pełnym obciążeniu) | 20% | 25% |
| Maks. prędkość jazdy do przodu | 23km/h | 45km/h |
| Zasięg | 60-80km | 80-100km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maks. waga ładunku | 300kg | 300kg |
| Min. promień skrętu | 2,9m | 2,9m |
| Maks. droga hamowania przy prędkości 20 km/h | ≤4m | ≤4m |
Układ elektryczny
| Pozycja | Opis |
| Oświetlenie |
Reflektory LED 48V (zawierają światła kierunkowskazów i pozycyjne), Tylne światła LED (zawierają światła hamowania i kierunkowskazów), |
| Klakson | Klakson elektryczny, 48V |
| Sygnał cofania | Elektryczny, 48V |
| Przełącznik zespolony | Steruje światłami i klaksonem |
| Wyświetlacz cyfrowy (opcjonalnie) |
Zawiera wskaźnik kilometrów, wskaźnik prędkości, wskaźnik przeciążenia, wskaźnik hamulca postojowego, zegar
|
Układ kierowniczy i zawieszenie
| Pozycja | Opis |
| Układ kierowniczy |
Samoregulujący układ kierowniczy z zębatką i listwą zębatą, z funkcją automatycznej kompensacji |
| Układ hamulcowy | Hamulec mechaniczny na tylne koła |
| Przyspieszacz | Typ Holzer, bezstopniowa zmiana prędkości |
| Zawieszenie przednie | Niezależne zawieszenie McPherson z amortyzatorami sprężynowymi |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator hydrauliczny ze sprężyną śrubową |
| Model jazdy | Dwustopniowa redukcja tylnej osi, bezpośrednie napędzanie silnikiem |
| Koła i opony | Felgi aluminiowe i opony USA Carlisle 18*8.5-8, 6-warstwowe |
Pakowanie i wysyłka
| Model | Wymiary (mm) | kontener 20” | kontener 40” | |||
| M1S2+2FF | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i przednią szybą | Bez dachu i przedniej szyby |
| 3200*1200*1800 | 3200*1200*1400 | 4 sztuki | 8 sztuk | 8 sztuk | 16 sztuk | |
![]()