Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: M1S4+2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negocjowalne
Szczegóły pakowania: Żadnego
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 1000 jednostek miesięcznie
Silnik: |
48V 5KW |
Kontroler: |
Kontroler Curtis 48 V/350A |
Baterie: |
Lit 48v |
Siedzenia: |
4+2 |
Wymiar: |
3400*1120*1900 mm |
Waga netto: |
630 kg |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
Zdolność wspinaczkowa: |
30% |
Maksymalna prędkość do przodu: |
35 km/h |
Zakres: |
80-100 km |
Min. Promień skrętu: |
3,9m |
Tor F/R: |
900/1000mm |
Prześwit: |
114 mm |
Rozstaw osi: |
2540 mm |
Kolor: |
dostosowane |
Silnik: |
48V 5KW |
Kontroler: |
Kontroler Curtis 48 V/350A |
Baterie: |
Lit 48v |
Siedzenia: |
4+2 |
Wymiar: |
3400*1120*1900 mm |
Waga netto: |
630 kg |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
Zdolność wspinaczkowa: |
30% |
Maksymalna prędkość do przodu: |
35 km/h |
Zakres: |
80-100 km |
Min. Promień skrętu: |
3,9m |
Tor F/R: |
900/1000mm |
Prześwit: |
114 mm |
Rozstaw osi: |
2540 mm |
Kolor: |
dostosowane |
Opis produktu
| KONFIGURACJA | |
| SILNIK: | EXCAR 48V 5KW(AC) |
| KONTROLER: | STEROWNIK EXCAR 48V/350A AC |
| BATERIE: | 48 V |
| RUMAK: | INTELIGENTNA ŁADOWARKA POKŁADOWA 48V 17A |
| KONFIGURACJA PODWOZIA | |
| PRZEKŁADNIA: | SPECJALNA OŚ TYLNA DO POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH |
| UKŁAD HAMULCOWY: | TYLNY SAMOREGULUJĄCY HAMULEC BĘBENOWY |
| UKŁAD KIEROWNICZY STSREM: | PODWÓJNA SAMOREGULUJĄCA SIĘ ZĘBATKA I ZĘBNIK |
| ZAWIESZENIE F/R: | WIOSNA NIEZALEŻNA MCPHERSONA |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nasz serwis
1. Na wszystkie pytania dotyczące nas lub naszych produktów odpowiemy szczegółowo
w ciągu 24 godzin.
2. Oferujemy usługi OEM. Możliwość wydrukowania własnego logo
produkt, można dostosować
kolor nadwozia elektrycznego wózka golfowego i inne rzeczy.
3. Mamy sprzedawców, którzy zajmują się diodami LED od około 8 lat, aby pomóc Ci w dostosowaniu
- stworzył rozwiązanie sprzedażowe.
4. Mamy inżynierów, którzy mają doświadczenie w Toyocie w zakresie samochodów
inżynieria
projekty, które pomogą Ci rozwiązać wszystkie problemy techniczne
FQR
P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp.: Jesteśmy fabryką w mieście Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach. Blisko
Shenzhen lub Kanton.
P: Jaki rodzaj certyfikatu posiadasz?
Odp.: Certyfikat ISO9001, certyfikat CE, otrzyma elektryczny wózek golfowy EEC
Certyfikacja w 2017 r. Licencja na produkcję sprzętu specjalnego i
Zarządzanie programami ERP.
P: Jaki jest czas realizacji produktu?
Odp.: Zwykle 7-15 dni po otrzymaniu wpłaty.
P: A co z terminem płatności?
Odp.: T/T, gotówką, western union lub akredytywą.
P: A co z okresem gwarancji?
Odp.: 1 rok gwarancji, oferujemy DARMOWE komponenty w ramach terminu wysyłki EXW.