Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: M1S4+2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: Nigotiate
Czas dostawy: 25-30 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 500 sztuk na miesiąc
Model: |
M1S4+2 |
Wymiar: |
3400*1200*1900 mm |
Prześwit: |
114 mm |
MIN. PROMIEŃ SKRĘTU: |
3,9m |
Waga netto: |
630 kg |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
ZDOLNOŚĆ WSPINANIA (PEŁNE OBCIĄŻENIE): |
30% |
Podwozie: |
Aluminiowa obudowa |
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ PRZESYŁANIA: |
35 km/h |
Zakres: |
80-100 km |
Model: |
M1S4+2 |
Wymiar: |
3400*1200*1900 mm |
Prześwit: |
114 mm |
MIN. PROMIEŃ SKRĘTU: |
3,9m |
Waga netto: |
630 kg |
Zapłać obciążenie: |
360 kg |
ZDOLNOŚĆ WSPINANIA (PEŁNE OBCIĄŻENIE): |
30% |
Podwozie: |
Aluminiowa obudowa |
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ PRZESYŁANIA: |
35 km/h |
Zakres: |
80-100 km |
| KONFIGURACJA | |
| SILNIK: | EXCAR 48V 5KW(AC) |
| KONTROLER: | KONTROLER AC EXCAR 48V/350A |
| BATERIE: | 48V |
| ŁADOWARKA: | INTELIGENTNA ŁADOWARKA POKŁADOWA 48V 17A |
| KONFIGURACJA PODWOZIA | |
| PRZEKŁADNIA: | SPECJALNA TYLNA OŚ DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH |
| UKŁAD HAMULCOWY: | TYLNE SAMOREGULUJĄCE HAMULCE BĘBNOWE |
| UKŁAD KIEROWNICZY: | PODWÓJNA SAMOREGULUJĄCA SIĘ LISTWA ZĘBATKOWA |
| ZAWIESZENIE PRZÓD/TYŁ: | NIEZALEŻNE ZAWIESZENIE SPRĘŻYNOWE MCPHERSONA |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ:
1. kim jesteśmy?
Siedzimy w Guangdong w Chinach, działamy od 2016 roku, sprzedajemy do Azji Południowo-Wschodniej (30,00%), Europy Zachodniej (30,00%), Ameryki Południowej (20,00%), Bliskiego Wschodu (20,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 201-300 osób.
2. jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed produkcją masową;
Zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
3. co można kupić od nas?
WOZIK GOLFOWY, BUGGY ELEKTRYCZNY, AUTOBUS TURYSTYCZNY, AKCESORIA
4. dlaczego warto kupować od nas, a nie od innych dostawców?
EXCAR to profesjonalny producent wózków elektrycznych założony w 2006 roku. Zajmuje powierzchnię 25 000 metrów kwadratowych i produkuje 250-500 wózków miesięcznie.
Jeśli szukasz wózka dobrej jakości w rozsądnej cenie, jesteśmy dla Ciebie właściwym wyborem!
5. jakie usługi możemy świadczyć?
Akceptowane terminy dostawy: null;
Akceptowana waluta płatności: null;
Akceptowany typ płatności: null;
Języki używane: null