Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Excar
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: A1H2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: 20-calowy pojemnik
Czas dostawy: około 15 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 300 sztuk na miesiąc
Silnik: |
48 V 3,7 kW |
Kontroler: |
350A USA Curties |
Bateria: |
Bateria trojana 48V 6*8V |
Marka: |
EXCAR |
Opona: |
205/50-10 Opona |
Zapłać obciążenie: |
Aluminiowa obudowa |
Siedziba: |
miękkie i wsparte na plastikowej płycie |
Tor F/R: |
860/ 970 mm |
Wymiar: |
3400*1200*1800 mm |
P/R: |
860/970 mm |
Silnik: |
48 V 3,7 kW |
Kontroler: |
350A USA Curties |
Bateria: |
Bateria trojana 48V 6*8V |
Marka: |
EXCAR |
Opona: |
205/50-10 Opona |
Zapłać obciążenie: |
Aluminiowa obudowa |
Siedziba: |
miękkie i wsparte na plastikowej płycie |
Tor F/R: |
860/ 970 mm |
Wymiar: |
3400*1200*1800 mm |
P/R: |
860/970 mm |
48V bateria trojańska Hotele Pojazdy 2 miejsc Elektryczny wózek golfowy Klub Samochód Golf
Wymiary
| Model:A1H2 | |
| Pojemność pasażerska | |
| Korpus i okładka | |
| Sspecyfikacja tandard | |
| Wymiar | 3350*1150*1750mm |
| Obciążenie | 600 kg |
| Wypróżnienie drogowe | 114 mm |
| Odległość opony F/R | 860/970 mm |
| Rozstaw kołowy | 5.1m |
| Waga netto (np. nietoperz) | 837 funtów / 380 kg |
| Pojemność wspinaczki | 30% |
| Kilometry wytrzymałości | 70-90 km |
| Maksymalna prędkość do przodu | 23 km/h |
| System napędowy | |
| Silnik | 48V 3,7KW USA ADC |
| Akumulator | USA Trojan T-875 6*8V |
| Ładowarka | KN ładowarka zewnętrzna |
| Tranaxle | Włoski stosunek przekładni GRAZIANO 1:12 |
| Kontroler | Kontroler Curtisa 48V 400A |
| Wymiar skrzynki ładunkowej | L:1500 mm |
| W:1160 mm | |
| H:1000 mm | |
| Rodzaj skrzynki ładunkowej | Zamknięta skrzynia ładunkowa |
| 2 otwierające się drzwi po obu stronach | |
| Brak półek | |
Zastosowanie
Nasz wózek elektryczny może być używany w wielu miejscach, poligonie golfowej, ośrodku, hotelu, parku rozrywki, parku rozrywki, ogrodzie, wspólnocie mieszkalnej, wewnątrz fabryki, centrum handlowym, muzeum, kampusie, stacji, porcie, zoo,Każde miejsce, gdzie zielona, cichy i ekonomiczny pojazd jest potrzebny.
Opakowanie i wysyłka
Excar Golf Car będzie pakowany w stalowe skrzynki
| Model | Wymiar ((mm) | 20 ̊ pojemnik | 40 ̊ pojemnik | |||
| A1H2/CC | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby | Z dachem i szybą przednią | Bez dachu i przedniej szyby |
| 3400*1200*1900 | 3400*1200*1200 | 2 jednostki | 4 jednostki | 6 jednostek | 12 jednostek | |
Wystawa produktów
![]()
![]()
![]()
![]()
Częste pytania
1- Czy może pan dostosować wózek według naszych specjalnych wymagań?
Tak, możemy dostosować wózek według Twojego życzenia, chyba że są jakieś skomplikowane części, które trudno nam zrobić.
2- Jaki jest MOQ?
Możesz zamówić tylko jedną jednostkę. Ale jeśli twoje zamówienie jest duże, zapewniamy Ci zniżkę.
3Możemy umieścić nasze logo na wózku?
Tak, możesz umieścić własne logo na wózku.
4- Jaki jest czas produkcji?
Zwykły czas dostawy to 15 dni.
5- Jaką gwarancję udziela Excar?
Produkty uszkodzone niesztucznie, przeniesienie na rok lub naprawa na jeden rok
6- Jaki jest termin płatności?
T / T 30% depozyt i saldo zapłacone przed wysyłką
Pauline Liu
Kierownik sprzedaży
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co., Ltd.
www.excar.com.cn
Telefon komórkowy: +86-13546943585 (whatsapp i wechat)
Skype:Paulineliu0308