Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EXCAR
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: M1S6 + 2
Dokument: Excar catalog.pdf
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Wysyłka LCL Opakowanie: opakowanie przesuwne dachu, rama stalowa, okładka na papier.
Czas dostawy: 7 dni po otrzymaniu wpłaty
Zasady płatności: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, L / C, T / T
Możliwość Supply: 200 jednostek miesięcznie
Struktura: |
Stal |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Układ kierowniczy: |
Samonastawna zębatka i zębatka |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Tylne zawieszenie: |
Wstrzykiwacz hydrauliczny sprężynowy |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Rumak: |
Wbudowana ładowarka 17Ah |
Dach: |
Materiał złożony |
Struktura: |
Stal |
Ciało: |
Wszystkie tworzywa konstrukcyjne |
Baterie: |
Baterie na mokro kwasu ołowiu USA Trojan Baterie |
Kontroler: |
Kontroler USA Curtis 48V 275a |
Układ kierowniczy: |
Samonastawna zębatka i zębatka |
Przednie zawieszenie: |
Niezależne zawieszenie sprężynowe |
Tylne zawieszenie: |
Wstrzykiwacz hydrauliczny sprężynowy |
Silnik: |
ADC osobno wzbudzone 48 V 3,7 W |
Rumak: |
Wbudowana ładowarka 17Ah |
Dach: |
Materiał złożony |
EXCAR 8-osobowy biały elektryczny samochód turystyczny z wbudowaną ładowarką 17AH
Podstawowa specyfikacja
| Pozycja | Opis |
| Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.) | 4000x1200x2000mm |
| Prześwit | 150mm |
| Rozstaw osi | 3300mm |
| Rozstaw kół przednich (mm) | 860mm |
| Rozstaw kół tylnych (mm) | 970mm |
Kluczowe komponenty
| System | System DC | System AC |
| Kontroler | Kontroler Curtis 1266A-5301, 275A, importowany bezpośrednio z USA | Kontroler Curtis 1234E-5321, 275A, importowany bezpośrednio z USA |
| Silnik |
Marka ADC, silnik z wzbudzeniem niezależnym Silnik DC 48V 3.7kW |
Marka ADC, silnik z wzbudzeniem niezależnym Silnik AC 48V 5kW |
| Bateria | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA | Bateria Trojan, T875, 8V*6 sztuk, importowana bezpośrednio z USA |
| Przekładnia |
Włoska oś GRAZIANO ze współczynnikiem przełożenia 1:12 |
Włoska oś GRAZIANO ze współczynnikiem przełożenia 1:16 |
| Ładowarka |
Wysokiej częstotliwości ładowarka pokładowa Regulator 48V/17A |
Wysokiej częstotliwości ładowarka pokładowa Regulator 48V/17A |
Wydajność
| System | System DC | System AC |
| Liczba pasażerów | 8 | 8 |
| Zdolność pokonywania wzniesień (pełne obciążenie) | 20% | 25% |
| Maks. prędkość jazdy do przodu | 23km/h | 45km/h |
| Zasięg | 50-70km | 60-80km |
| Czas ładowania | 8-10 godzin | 8-10 godzin |
| Maks. waga ładunku | 300kg | 300kg |
| Min. promień skrętu | 5.1m | 5.1m |
| Maks. droga hamowania przy prędkości 20 km/h | ≤4m | ≤4m |
Układ kierowniczy i zawieszenie
| Pozycja | Opis |
| Układ kierowniczy |
Samoregulujący układ kierowniczy z zębatką i listwą zębatą, z funkcją automatycznej kompensacji |
| Układ hamulcowy | Mechaniczny hamulec kół tylnych |
| Przyspieszacz | Typ Holzer, bezstopniowa zmiana prędkości |
| Zawieszenie przednie | Niezależne zawieszenie sprężynowe McPherson |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator hydrauliczny ze sprężyną śrubową |
| Model jazdy | Dwustopniowa redukcja tylnej osi, bezpośrednie napędzanie silnikiem |
| Koła i opony | Felgi aluminiowe i opony USA Carlisle 18*8.5-8 6-warstwowe |
Układ elektryczny
| Pozycja | Opis |
| Światła |
48V, reflektory LED (w tym kierunkowskazy i światła pozycyjne), Tylne światła LED (w tym światła hamowania i kierunkowskazy), |
| Bęben | Bęben elektryczny, 48V |
| Sygnał cofania | Elektryczny, 48V |
| Przełącznik zespolony | Steruje światłami i klaksonem |
| Miernik cyfrowy (opcjonalnie) |
Zawiera wskaźnik kilometrów, wskaźnik prędkości, wskaźnik przeciążenia, wskaźnik hamulca postojowego, zegar |
![]()